اسکریپت مخصوص مدیران سایت ها و صاحبان وبلاگ

یکی از امکانات ویژه سایت تازه یاب برای مدیران سایت ها و صاحیان وبلاگ های شخصی اسکریپت های بخش های مختلف خبری،ورزشی،علمی و سرگرمی است. شما با کپی این اسکریپت ها در وبلاگ و وب سایت تان میتوانید آخرین مطالب مربوط به هر بخش را در سایتتان نمایش دهید.
بطور مثال: اگر شما وبلاگ ورزشی یا فوتبالی دارید و قصد دارید هر ساعت آخرین اخبار و مطالب مربوط به "تیم پرسپولیس" را به کاربرانتان نمایش دهید میتوانید با کپی اسکریپت مربوط و قرار دادن آن در هر بخش از سایتتان لحظه به لحظه آخرین اخبار و حاشیه های مربوط به باشگاه پرسپولیس را در سایتتان داشته باشید. این امکان به شما این قابلیت را میدهد که همواره سایتی بروز و کاربردی داشته باشید که کاربرانتان هر لحظه با نمایش خبرها و مطالب جدید و مرتبط با زمینه فعالیتان وبلاگتان غافلگیر و سر ذوق بیاورید.
ناگفته پیداست شما به عنوان مدیر یک سایت با هر نوع موضوعی که فعالیت میکنید قادر نخواهید بود مدام مطالب جدید و جذاب آن زمینه را رصد و منتشر کنید.

در نتیجه بهترین راه حل برای بروز ماندن و جلب رضایت کاربران سایتتان استفاده از اسکریپت های تازه یاب است.
بطور مثال: اگر شما مدیر وبلاگ طرفداران یک خواننده پاپ هستید.کاربرانی که همه روز به وبلاگ شما سر میزنند تا مطالبی را درباره خواننده مورد علاقه شان بخوانند خیلی خوشحال تر(!) خواهند شد اگر در منوی کناری خبرهای هایی پیرامون "موسیقی پاپ" و "دیگر خواننده های پاپ" و "آهنگ های جدید" و... را مشاهده کنند که در طول همین یک ساعت اخیر در فضای وب فارسی منتشر شده اند!! واقعا هیجان انگیز نیست؟!

این اسکریپت ها را در سه نوع مختلف در دسترس شما قرار دارند:
نحوه استفاده: برای استفاده ازین اسکریپت ها اگر کمی با اصول وب آشنا باشید،باید به شما عرض کنم که چندان کار مشکلی نخواهید داشت! شما فقط کافی است در کادر اسکریپت ها یک Ctrl+A بزنید تا همه متن انتخاب شود و سپس Ctrl+C که متن انتخاب شده کپی شود.سپس در هر جای وبلاگتان که خواستید Ctrl+V بزنید و اسکریپت را در سایتان قرار دهید. با توجه به اینکه این اسکریپت ها را در هر جایی از سایت تان که قرار دهید به اندازه طول آن بخش کشیده میشود،حرفه ای تر و بهتر آن است آنها را در بخش های کناری(منو) سایت قرار دهید.

راهنمای وبلاگ های بلاگفا


اگر وبلاگ شما بلاگفا است میتوانید به سادگی با سه کلیک اسکریپت را در وبلاگتان قرار دهید